KONTAKT/ PROFIL KOSMETYCZNY

Kocham makijaż i pielęgnację. Założyłam tego bloga, aby móc się dzielić doświadczeniem i opiniami o kosmetykach, no bo.. dlaczego dusić to w sobie? :) Mam nadzieję, że blog się rozrośnie i dodatkowo będę umieszczać wpisy również z innej tematyki, jak np. sprawdzone przepisy kulinarne oraz macierzyństwo.

Jestem otwarta na pytania, kontakt i współpracę:  

cultureblush@gmail.com 


TYP URODY - LATO 

PROFIL KOSMETYCZNY

Cera 


Po długich latach walki z trądzikiem cera jest normalna w kierunku suchej (czasami pojawiają się lekkie zaczerwienienia). Niestety pozostały przebarwienia które teraz są dla mnie zmorą, dlatego preferuję podkłady kryjące albo kremy BB z wysokim filtrem w okresie letnim.


Makijaż

Sztuką jest zrobienie takiego makijażu twarzy, który subtelnie podkreśli naturalną urodę kobiety.
Zadbana cera jest dla mnie priorytetem, ponieważ bez niej nie ma idealnego makijażu. W tym wypadku stawiam na dobrze nawilżające, kryjące podkłady najlepiej z wysoką ochroną przeciwsłoneczną.
  Kocham cienie do powiek! Radość sprawia mi każda nowa paletka. 
W szczególności preferuję szaro - brązowe cienie na powiekach, najlepiej matowe z delikatnym zaznaczeniem błysku na ruchomej powiece.
Nie używam sztucznych rzęs, dlatego używam tylko sprawdzone tusze do rzęs, przede wszystkim podkreślające i pogrubiające rzęsy.  
Za to na policzkach u mnie już króluje błysk. Uwielbiam rozświetlające róże w delikatnych kolorach, tylko na wyjątkowe wyjścia nakładam dodatkowo rozświetlacz, bo co za dużo to niezdrowo.  
Usta na co dzień tylko w neutralnych beżowo - różowo- fioletowych odcieniach w formie pomadki i podkreślone błyszczykiem. Na ekstra wyjścia zdarza mi się zaszaleć z kolorem fuksji albo malinowej czerwieni. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 culture blush , Blogger